O společnosti

Kdo jsme?

Společnost WEEE, a.s. byla založena v roce 2008 jako obchodní společnost zaměřená na oblast IT. V této oblasti společnost spolupracuje se státním i soukromým sektorem a zajišťuje ucelené dodávky HW i SW. Našim partnerům nabízíme komplexní služby včetně záručního, pozáručního a garančního servisu. Dbáme na individuální přístup a našim partnerům připravujeme zakázky na míru dle jejich individuálních požadavků.

Od roku 2009 se společnost začala zabývat činností v oblasti opětovného použití vyřazených IT technologií. V roce 2012 tato činnost vyvrcholila otevřením centra opětovného použití v nově zrekonstruovaném provozním areálu v Osvětimanech. Současně se společnost začala zabývat obchodní činností na poli odpadních plastů a zpracování elektroodpadů jako logickou část výše uvedených činností.

Spolupráce s KS REMA započala v roce 2010, kde společnost WEEE, a.s. zajišťuje komplexní servis od přepravy přes skladové hospodářství, třídící centrum, zpracování elektroodpadů až po opětovné použití některých výrobků. Tato spolupráce se postupně rozvinula do jedné z hlavních činností a v současné době tvoří třetí pilíř činností společnosti.

Stále se rozvíjíme, rozšiřujeme a zkvalitňujeme. Od roku 2008 neustále rozšiřujeme nabídku služeb pro naše partnery. Vozový park jsme rozšířili o více jak pěti násobek, objem zajištěných zakázek pro naše partnery vzrost o několik set procent, zrekonstruovali jsme zdevastovaný brownfield do podoby moderního recyklačního centra, prošli jsme audity HP atd. Každý rok vynakládáme nemalé prostředky na vlastní rozvoj a do budoucna v tom budeme dále pokračovat.

Jsme tu od roku 2008


 • 2008

  vznik společnosti WEEE, a.s.
 • 2010

  nákup areálu Osvětimany
 • 2010

  start spolupráce s KS REMA
 • 2010 – 2012

  rekonstrukce areálu Osvětimany
 • 2012

  povolení ke zpracování elektroodpadů provozu Osvětimany
 • 2019

  nákup areálu Slaný
 • 2020

  povolení ke zpracování elektroodpadů provozu Slaný
Translate »